Bulimia – choroba o podłożu psychicznym

Nerwowy bulimia Nerwowy bulimia, zwykle zwana bulimia, jest jednym z rodzajów zaburzeń odżywiania. Osoby z bulimią jedzą duże ilości jedzenia na raz, a następnie próbują ją usunąć lub pozbyć się ciężaru, który otrzymali, wymioty, środki przeczyszczające, robi na czczo (co oznacza rezygnację z jedzenia) lub ćwiczenia o wiele więcej, niż zwykle. Bulimia dotyka więcej dziewczyn i kobiet, chłopców i mężczyzn. Bulimia-poważny problem ze zdrowiem, ale można go poprawić za pomocą leczenia.

Bulimia – choroba o podłożu psychicznym

Po 20-letniego doświadczenia w pracy z pacjentami z anoreksja, bulimia i ludźmi, chorymi żywnością выпивками, dwa naukowych koordynatora gwarantują, że zachowanie, które wywołuje te choroby psychiczne, rośnie w kraju.

Aby nie przytyć, jedzą Kleenex, żuć lód, połykają bawełna. Są one również prowokują wymioty, stosują środki przeczyszczające, skazani na głód. Ale problematyczne relacje z jedzeniem sprowadzają się nie tylko do anoreksji, najbardziej śmiertelne choroby psychiczne. Bulimia i jedzenia, picie jest inne zaburzenia odżywiania, które zagrażają społeczeństwu, szczególnie kobiety w wieku od 16 do 25 lat.

Widz rozmawiałem z psychologiem Juanita Of Gempeler i psychiatrą Manuel Rodriguez temat anoreksji, bulimii i zaburzenia odżywiania, rzeczywistości kraju w odniesieniu do tych chorób psychicznych i relacje konfliktu zbrojnego z nimi.

Jaka jest rzeczywistość TCA w Kolumbii?

MR: ryzykowne zachowania wobec TCA rośnie. Narodowy sondaż w sprawie zasilania, przeprowadzone w 2010 roku wykazały, że około 6,5 % ludzi w kraju biorąc tabletki na odchudzanie, były undisciplined diet, compulsively trenowałeś lub rozpadły się, aby nie przybierać na wadze. Pięć lat później zobaczyliśmy badanie zdrowia psychicznego, w którym pojawiło się wzrost o 9,8 % tych problematycznych zachowań.

Jaka jest rzeczywistość TCA w Kolumbii?

Czy są kobiety ofiarami TCA?

JG: nie ma płci temat i biologiczna temat. Po pierwsze, z powodu społecznej mowy o idealnym ciele; po drugie, dlatego, że dojrzałość płciowa kobiet-najlepszy scenariusz dla TCA. Ale nie wiadomo, ile osób zginęło, ponieważ są one mniej konsultują. Wiemy z badań zdrowia psychicznego, że 10 % nastolatków-mężczyzn cierpi z odcinków, kiedy przejadają się, nie czując głodu i cierpienia, czyli alkoholu.

Czy są kobiety ofiarami TCA?

Te choroby są związane z sposób, który masz w organizmie, jak budować ten obraz dziś?

JG: obraz ciała-to mentalne wyobrażenie, które ktoś ma o własnym ciele z samego doświadczenia człowieka z otoczeniem i spojrzeniem na siebie. Tam są dwa kluczowe pojęcia: niezadowolenie z obrazem ciała i zniekształcenie obrazu głównego. Po pierwsze, gdy wyobrażasz sobie siebie takim, jaki jesteś, co jest uniwersalnym problemem, a nie patologicznych. Inna koncepcja, która sama w sobie pathological, to zniekształcenie obrazu ciała, czyli wygląda inaczej, niż ty, i zachowywać się zgodnie z tym.

MR: ale jest jeden czynnik w epoce nowożytnej podjął ogromne znaczenie, że sieci społeczne: rola, jaką odgrywają one z ten rosnący trend, czułam się nienasycony z własnym wyglądem. Według niedawnych brytyjskich badań, Instagram jest najbardziej szkodliwe dla własnej percepcji. Należy wyjaśnić, że te platformy są jeszcze jednym детонирующим czynnikiem, ale nie przyczyną. To właśnie tutaj odgrywa interakcja między genami i ryzykiem, idealny scenariusz dla ich aktywacji i wyrażenia.

Jak to wpływa na TCA, diety, oparte na poszukiwaniu zdrowej żywności; takie trendy, jak палеолитика, wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowa?

JG: zdrowa żywność-to wszystko, co nie jest fajne, więcej zależy od porcji żywności. Z tymi nowymi dietami na coś podobnego do podstawy, które u wielu dorosłych jest, aby zmniejszyć ich spożycie, bo młodzież i dzieci mówią: “Ja nie jem, bo boję się pulchny”, ale dorośli maskują to, mówiąc: “nie mogę Колумбусом, zapalenie błony śluzowej żołądka, triglycerides, itp.”. Przyczyny, które brzmią całkiem sensownie.

MR: ta obsesja zdrowego odżywiania jest również jednym ze sposobów ograniczenia, które w końcu stają się sposoby, które aktywują gen. Młode kobiety podążają za Sashą fitness i całej ich mowy O ciele, ale musisz zrozumieć, że istnieje ciało i waga, które są naturalne. Że nie wszyscy przychodzą w ten sam sposób, i że ciało jednego zależy od genetyki, nawyki żywieniowe i ćwiczenia fizyczne pozwalają mu mieć. Nie każdy z nas może być idealne ciało, które dyktuje społecznej przemówienie, mowa, która nie ma biologiczne podstawy, która jest wymyślona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here