naturalne libido

Last Updated on

Straciłeś to kochające uczucie? Dowiedz się, że po prostu nie masz w sobie, aby reagować na postęp swojego partnera, nie mówiąc już o tym, żeby się dobrze bawić? Chcesz w naturalny sposób zwiększyć seks napęd?

Nie jesteś sam. Hormonalne zmiany i zmiany mają duży wpływ na libido kobiety. I ja nic o tobie nie wiem, ale chcę zachować swój popęd płciowy.

Sex to gra głowy i ciała. Najlepiej oba muszą być w nim, aby seks był zadowalający. Rozdzielę ten artykuł na dwie sekcje: rzeczy, które możesz zrobić, i leki homeopatyczne, które można podjąć.

naturalne libido

Po pierwsze, co zrobić kobiecie?

Miej otwarty umysł o niektórych z tych zdań o tym, jak zwiększyć seks napęd. Czy masz wystarczająco dużo rezonansu z nimi,co chcesz ich spróbować?

Rozmyślać

Wiem, że to może wydawać się trochę dziwne. Po co medytować, gdy próbujesz zwiększyć seks napęd?

Centrum medycyny seksualnej w Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej zadał to pytanie w jednym ze swoich badań poświęconych kobietom i libido. Okazało się, że ostrość jest niezbędny do seksualnej przyjemności i satysfakcji.

Zwrot się do każdego punktu w medytacji-jest to umiejętność, która przenosi się na seks. Mówiąc prościej, jest to powrót do czasu.

Oddychanie

Głębokość. Przynieś swój oddech w piersi i płuca, a następnie całą drogę, aż do brzucha. Zrób powolny wydech, a następnie weź wdech. Przynieś to oddech na miednicowy dno i w swoją joni (sanskryt do pochwy, sromu lub macicy).

Zwróć uwagę na odczucia w ciele, jak oddychasz. Mrowienie jest? Wdech ponownie. Wstrzymaj oddech. Skupić się na odczuciach. Skoncentruj się i доите pyszne.

Ćwicz Swoje 

W dodatku do czegoś dobrego dla swojego ciała i dna miednicy, кегели również przyciągają uwagę do twojego miednicowy podłodze. Wiem, że to trochę “duch”. Ale znowu chodzi o ostrość, uwagi i sensacji.

Jak to wygląda na zapchany mięśni PC? Co 10 to trzy razy dziennie będzie utrzymywać ostrość na swojej pochwy i swój potencjał przyjemności.

Ćwiczenie

Z wiekiem nasze poziomy testosteronu spada, i, oprócz zmniejszenia masy mięśniowej, wrażliwość w naszych mieście ale to było dawno i również spada. Ćwiczenie przeciwdziała temu, zwiększenie testosteronu w organizmie, a zatem nasze libido.

Dobry wybór obejmuje jogi, ponieważ on również może złagodzić niepokój i depresję, libido, a także podnoszenie ciężarów.

Leki Homeopatyczne

Oto niektóre naturalne leki homeopatyczne, które mogą pomóc:

Damian: botaniczna nazwa Tumera Aphrodisiaca. Narzędzie to ma na celu “ożywienie” system. Jego botaniczna nazwa wskazuje na silne wykorzystanie w promocji popędu płciowego. Może to być również przydatne dla bolesnych okresów, nieregularne okresy i wyładowań między okresami. Moja sugestia byłoby stosować 1 dawkę mocy 30C raz w tygodniu po 3-5 dawek i oglądać to, co zauważasz.

Sepia: tusz sok kalmary. O tym narzędziu już mówiłem w innych artykułach. Ja w ogóle kocham to serum dla kobiet. I jeśli pasuje dobrze, to jest niesamowite! Sepia pomaga kobietom, które są zużyte dziećmi, ciężko pracują i nie otrzymują wystarczająco dużo snu. W sumie, nie chcą, aby ich dotykać, gdy znajdują się w takim stanie. Jeśli to ty, i twój seks-drive z okna, spróbuj sepii.

Leki Homeopatyczne

Natrum Muriaticum: w zasadzie to narzędzie-sól. To narzędzie w mojej homeopatyczne smarowania dla kobiet. Pomyśl o soli w organizmie. Utrzymuje wodę i utrzymuje ją. Energetycznie i emocjonalnie narodowo. Moore. mówi o górze w ciele. Wszystkie te łzy ty выплакала, i wszystkich ich u ciebie nie ma i nie może być. Kobiety-sól ziemi. Mamy tak wiele emocji, tak wiele bólu. Ile niespełnionej miłości, nie jesteś jeszcze puścił? To może zakłócić nasz atrakcyjności seksualnej. Weź to narzędzie, gdy te głębokie emocje utrzymują się od zaspokojenia.

Ignatia: jeszcze Jeden środek przeciwbólowy. Ignacego pochodzi od Рожковой fasola, rośliny z rodziny Loganiaceae. Kobiety, które potrzebują w tym narzędziu, bardzo wrażliwe i, prawdopodobnie, nerwowi. Wzdychasz i narzekanie? WEINIG? Czułość i smutek kobiety, która jej potrzebuje narzędzia, które mogą zakłócić jej istnienie intymne. Jest ona zwykle bardzo интроспективна i wyłączona.

Agnus Castus: Ekstrakt, Podskakują, Czysty Drzewo. Musimy tylko spojrzeć na nazwę i zobaczyć, że to powinowactwo. Pomocne w celu zmniejszenia seksualnej witalności, zwłaszcza jeśli czujesz się nieco przygnębiony i wyczerpania.

Dobre miejsce, aby rozpocząć pracę z jednym z tych środków, – znaleźć 12C lub 30C narzędzia i go wypróbować. Raz dziennie w ciągu 3-5 dni lub raz w tygodniu w ciągu 3-5 tygodni.

Homeopatyczny środek różni się od naparów ziołowych i herbat. Oni разбавляются do nieskończenie małych ilości, co oznacza, że jest to energetyczna dawka środki, na przykład, eksperymenty z wodą Emoto.

Oczywiście, istnieje wiele środków, które zwiększają twój seks-drive. Rozmawiając z lekarzem-, można sprawdzić, jakie środki może być najlepszy dla ciebie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here